Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
The Break-UpRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.0
A Good YearRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 0.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0