Series
Ratings
238
As You Stood ByRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0