Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0