Movies
Ratings
54
If OnlyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0