Titles you rated
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 0.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 3.0
- WhitechapelRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0