Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 0.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 0.5
New HeartRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5