Series
Ratings
45
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0