Titles you rated
The Number 23Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5
You Are My PetRated ★ 1.5
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
My WayRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Ghost TrainRated ★ 1.5
The Ring VirusRated ★ 3.5
Dark WaterRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0