Movies
Ratings
196
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0