Series
Ratings
30
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Mr. TrotRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 1.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 2.0