Movies
Ratings
337
SpectreRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Red CarpetRated ★ 0.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Fever PitchRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5