Movies
Ratings
25
TangledRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
1917Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 1.5
Pitch PerfectRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 1.5