Titles you rated
MasterRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0