Series
Ratings
11
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0