Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 2.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0