Titles you rated
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5