Movies
Ratings
345
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
CreedRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5