Titles you rated
Bleak NightRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Shot CallerRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Unlocking SherlockRated ★ 5.0