Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 2.0