Series
Ratings
115
Racket BoysRated ★ 3.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0