Titles you rated
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Pale Blue EyeRated ★ 4.0