Titles you rated
CocoRated ★ 4.5
PhantomRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.5
A LeaveRated ★ 3.0- Will be delicious!Rated ★ 2.0
 - May•JEJU•DayRated ★ 4.5