Movies
Ratings
162
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0