Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Paths of the SoulRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
RosettaRated ★ 4.5
NostalgiaRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.5
The White MassaiRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
True GritRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 3.5