Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Love and AnarchyRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
The Last CzarsRated ★ 3.0
Oats StudiosRated ★ 3.0
The ChairRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.0- Vengeful SpiritRated ★ 2.5
 
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
DetentionRated ★ 3.0