Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 2.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Captain Underpants: The First Epic MovieRated ★ 3.5