Titles you rated
Harvest VillaRated ★ 4.5
Pied PiperRated ★ 3.5
BrainRated ★ 5.0- The LandRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 3.5
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 2.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5