Movies
Ratings
88
20th Century WomenRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.5