Movies
Ratings
331
Kids ReturnRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 1.5
Ten MonthsRated ★ 2.5
Non-fiction DiaryRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0- Love and...Rated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
High LifeRated ★ 1.5
This Charming GirlRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
That Day, on the BeachRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5