Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0- 절원의 템페스트Rated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0