Movies
Ratings
31
FrozenRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0