Titles you rated
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Mr. BogusRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.0- Hello, God!Rated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.0