Titles you rated
AmélieRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
FuryRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0