Movies
Ratings
594
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
SunshineRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
NextRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0