Movies
Ratings
285
Wonder WomanRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 1.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
The CroodsRated ★ 2.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5