Titles you rated
Yellow SubmarineRated ★ 5.0
The AristocatsRated ★ 5.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 5.0
TessRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 5.0
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 5.0
BambiRated ★ 4.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0