Series
Ratings
26
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 4.5