Movies
Ratings
427
Best ChefRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5