Movies
Ratings
50
The MartianRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0