Titles you rated
WickedRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0