Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
DamselRated ★ 2.5
PlaneRated ★ 3.0
The Six Triple EightRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
PreyRated ★ 2.0
47 RoninRated ★ 2.0
Den of Thieves 2: PanteraRated ★ 3.5
Den of ThievesRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 4.0
CounterstrikeRated ★ 3.0