Titles you rated
I Live AloneRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
Suspicious PartnerRated ★ 0.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 0.5