Movies
Ratings
52
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 0.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0