Titles you rated
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
JugglersRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Radiant OfficeRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.5