Movies
Ratings
85
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
BossRated ★ 2.0
RevolverRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The TableRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5