Movies
Ratings
219
MidsommarRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 1.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 2.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5