Series
Ratings
41- 이제 유괴 같은 건 안할래Rated ★ 4.0
- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5- Ranma 1/2Rated ★ 2.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0