Series
Ratings
20
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5