Titles you rated
Finding Mr. RightRated ★ 2.5
NerveRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0