Movies
Ratings
35
Princess MononokeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 1.0- AmikoRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
FocusRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 4.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 1.0
Look BackRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.5